Susurluk Haberleri

Susurluk Haberleri

Pancar sezonunun açılışına Karacabey damgası

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Susurluk Şeker Fabrikasında gerçekleştirilen pancar alım kampanyası açılış törenine katıldı. Özkan,'Nişasta bazlı şeker insan sağlığına olduğu gibi sağlık harcamaları yönünden devletimize de zarardır. Hem insan sağlığı, hem üretici, hem de millî ekonomimiz için pancar ekimi şarttır. Bu tesis işte bu noktada büyük önem taşımaktadır' dedi.

Susurluk çamur kaplıcaları doğal şifa kaynağı

Meşhur Susurluk tostu ile bilinen İzmir-İstanbul gibi birçok ili birbirine bağlayan transit yol güzergahında bulunan Balıkesir'in Susurluk ilçesi, arka bahçesinde barındırdığı güzelliklerle keşfedilmeyi bekliyor.

Susurluk Şeker Fabrikasında pancar alımı başladı

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Susurluk Şeker Fabrikası'nın pancar alım kampanyası açılış törenine katıldı.

Kablo hırsızlarına suçüstü

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde enerji nakil hattından kablo hırsızlığı yapan 2 kişi suçüstü yakalandı. Kablo hırsızlığı ile ilgisi olan 2 şüpheli ise kabloları yakarken Bursa'da yakalandı.

Susurluk'taki kazanın güvenlik kamera görüntüsü çıktı

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde meydana gelen trafik kazasına ait güvenlik kamera görüntüsü ortaya çıktı.

Susurluk'ta 4 aracın katıldığı zincirleme trafik kazası: 2 yaralı

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde meydana gelen 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

JASAT kablo hırsızlarına suçüstü yaptı

Son haftalarda Balıkesir'in Susurluk ve Karesi ilçeleri ile Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçelerinde telefon hatlarını keserek kablolarını çalan hırsızlık ekibi Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından suçüstü yakalandı.

Susurluk'ta kaçak kazı yapan 6 şahsa suçüstü

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde kaçak kazı yapan 6 şüpheli şahıs suçüstü yakalandı.

Susurluk'ta kağıt havlu yüklü tır yandı

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde sabaha karşı şeker fabrikası yakınlarında meydana gelen kağıt havlu yüklü tır yandı.

Susurluk'ta trafik kazası: 4 yaralı

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 araç kazaya karıştı. Zincirleme trafik kazasında araçlarda bulunan 4 kişi yaralandı.

Susurluk'ta trafik kazası: 3 yaralı

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yolcu otobüsü ile otomobil kaza yaptı. Trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

40. Karapürçek Rahvan At Yarışları'nda 220 at yarıştı

Balıkesir'in Susurluk ilçesine bağlı Karapürçek Mahallesi'nde bu yıl 40'ncısı düzenlenen Rahvan At Yarışları'nda 220 at kıyasıya yarıştı.

Susurluk'ta trafik kazası 1 yaralı

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde meydana trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Susurluk'ta kaçak alkol operasyonu

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde jandarma ekipleri kaçak alkol imal ve ticareti yapan 3 şahsı gözaltına aldı. Jandarma ekipleri ev ve iş yerinde 182 litre kaçak alkol malzemesi ele geçirdi.

Susurluk'ta trafik kazası 1 yaralı

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi sıkıştığı araçtan yaralı olarak kurtarıldı.

Balıkesir'de moloz yangını korkuttu

Balıkesir-Susurluk ana karayolunun Kürse kırsal mahallesi mevkiinde yol kenarına dökülen molozlar yandı. Yangın anız bulunan tarlalara ulaşmadan itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Susurluk doğasıyla kamp tutkunlarına ev sahipliği yapmaya hazır

İzmir-İstanbul yolu üzerinde bulunan, ayranı ve tostu ile bilinen Balıkesir'in Susurluk ilçesi, arka bahçesinde sakladığı doğal güzellikleri ile ziyaretçilerine büyülü bir atmosfer sunuyor.

Direğe çarpan aracın sürücüsü hayatını kaybetti

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yol kenarındaki direğe çarpan aracın sürücüsü hayatını kaybetti.

Çocuklarının sünnet davetiyelerini dağıtan kamyon şoförünün cesedi bulundu

Balıkesir'in Manyas ilçesinde ikamet eden kamyon şoförü Nedim Kanat'ın Susurluk'ta aracının yanında cesedi bulundu.

Jandarma uyuşturucu tacirlerine nefes aldırmıyor

Balıkesir'de jandarma ekipleri, Altıeylül ve Susurluk ilçelerinde yaptıkları 3 ayrı operasyonda kenevir ve çok miktarda uyuşturucu hap ele geçirdi.

Susurluk'ta 6 araçlı zincirleme kazası: 4 yaralı

Balıkesir'de 6 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında, 4 kişi hafif yaralandı.

MHP'den Susurluk'ta seri ziyaretler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve yönetim kurulu üyeleri Susurluk ilçesinde Kaymakamlık, MHP ilçe Başkanlığı ve resmi daireleri ziyaret ederek, Karapürçek'te vatandaşlarla buluştu.

Yol kenarındaki yangını söndürmeye onlarca vatandaş koştu

Türkiye genelinde devam eden orman yangınları vatandaşları hassas hle getirdi. Susurluk'un Gökçeağaç Mahallesi'nde yol kenarında çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin ve vatandaşların müdahalesiyle söndürüldü.

Elektrik teline çarpan atmaca arazi yangınına sebep oldu

Balıkesir'in Susurluk ilçesine bağlı Yahyaköy'de elektrik telline çarpan atmaca, 150 dönüm makilik ve çalılık alanın yanmasına sebep oldu.

Susurluk'ta 100 dönüm arazi ve 350 saman balyası yandı

Balıkesir'in Susurluk ilçesine bağlı Göbel ve Söve kırsal mahallesinde meydana gelen arazi yangınında 100 dönüm yanarken, 350 balya samanda tamamen zarar gördü.

Susurluk'ta trafik kazası 5 yaralı

Balıkesir-Bursa karayolunun Demirkapı mevkiinde meydana gelen trafik kazasında 1 ağır 5 kişi yaralandı.

Jandarmadan 13 aranan şahsa operasyon

Balıkesir'de jandarma ekipleri il genelinde yaptıkları asayiş uygulamalarında 13 aranan şahsı yakalarken, Susurluk ilçesinde yasadışı kenevir bitkisi eken 1 şahsı gözaltına aldı.

Simav Çayı siyah akıyor

Balıkesir'in Kepsut ve Susurluk ilçelerinden akan Simav Çayı'nda köpürmeler ve balık ölümleri yaşanmasının ardından, nehir artık siyah akmaya başladı. Çevre felaketinin yaşandığı Simav Çayı'na giderek son durumu yerinde inceleyen Milletvekili Fikret Şahin, Burada sanayi atıklarının olduğunu zaman zaman duyuyoruz, bir an önce sanayi kuruluşları gözden geçirilmeli dedi.

Balıkesir'de çevre katliamı sürüyor

Balıkesir'in Susurluk ilçesinde yaşanan çevre katliamı devam ediyor. Kısa süre önce Balıkesir'in Susurluk ilçesinden geçen Simav Çayı'ndan köpüklerin aktığı haberinin ardından yörede balık ölümleri de yaşanmaya başladı.

Geleneksel Susurluk Rahvan At yarışmaları yapıldı

Susurluk İlçesi Karapürçek Mahallesinde geleneksel olarak her yıl düzenlenen Rahvan At Yarışları yapıldı. Balıkesir Valisi Hasan Şıldak geleneksel Rahvan At yarışlarına katılarak, dereceye girenlere kupalarını teslim etti.