Çanakkale

AK Parti'li Turan'dan MHP'ye ziyaret AK Parti'li Turan'dan MHP'ye ziyaret
Vali Aktaş, mahalle muhtarlarını ziyaret etti Vali Aktaş, mahalle muhtarlarını ziyaret etti
Başpehlivan Aktürk, Lapseki Belediyesi ile sözleşmesini 2024 yılına kadar uzattı Başpehlivan Aktürk, Lapseki Belediyesi ile sözleşmesini 2024 yılına kadar uzattı
Çanakkale'de ormanlara girişler 1 ay süreyle yasaklandı Çanakkale'de ormanlara girişler 1 ay süreyle yasaklandı
Bigaspor Başkanı Özkan güven tazeledi Bigaspor Başkanı Özkan güven tazeledi
Çanakkale'de ihracat arttı, ithalat azaldı Çanakkale'de ihracat arttı, ithalat azaldı
Yenice'de uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı Yenice'de uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı
Çanakkale'de 13 yaşındaki Emre'nin organları 3 kişiye umut olacak Çanakkale'de 13 yaşındaki Emre'nin organları 3 kişiye umut olacak
Çan'da Streetball Turnuvası başladı Çan'da Streetball Turnuvası başladı
AK Parti'li Turan, Bayramiç Beyazı hasat etkinliğine katıldı AK Parti'li Turan, Bayramiç Beyazı hasat etkinliğine katıldı
Gelibolu'da feci kaza, araçlar kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü Gelibolu'da feci kaza, araçlar kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü
Çanakkale'de Covid-19 vakaları arttı, valilik uyardı Çanakkale'de Covid-19 vakaları arttı, valilik uyardı
Çanakkale'de balıkçı teknesine operasyon: 231 düzensiz göçmen yakalandı Çanakkale'de balıkçı teknesine operasyon: 231 düzensiz göçmen yakalandı
Çanakkale'de trafiğe kayıtlı araç sayısı 243 bin oldu Çanakkale'de trafiğe kayıtlı araç sayısı 243 bin oldu
AK Parti'li Turan: 'Göçmene, garibana 10 kat su satacak kadar aciz millet olmadık' AK Parti'li Turan: 'Göçmene, garibana 10 kat su satacak kadar aciz millet olmadık'
1915 Çanakkale Köprüsü'nün 3'üncü mega blok tabliye montajı başladı 1915 Çanakkale Köprüsü'nün 3'üncü mega blok tabliye montajı başladı
AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan aşı çağrısı AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan aşı çağrısı
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: 'Tunus'ta da demokrasi galip gelecek diye inanıyorum' AK Parti Grup Başkanvekili Turan: 'Tunus'ta da demokrasi galip gelecek diye inanıyorum'
ÇOMÜ, öğrencilerin memnuniyeti sıralamasında 9. sıraya yükseldi ÇOMÜ, öğrencilerin memnuniyeti sıralamasında 9. sıraya yükseldi
Jandarma, bayram boyunca zehir tacirlerine geçit vermedi Jandarma, bayram boyunca zehir tacirlerine geçit vermedi
Çanakkale Haberleri

AK Parti'li Turan'dan MHP'ye ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Yenice'de gerçekleştirdiği programlar kapsamında MHP Yenice İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Vali Aktaş, mahalle muhtarlarını ziyaret etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, Çanakkale merkez ilçe mahalle muhtarlıklarını ziyaret etti.

Başpehlivan Aktürk, Lapseki Belediyesi ile sözleşmesini 2024 yılına kadar uzattı

Yağlı Güreş Başpehlivanı Feyzullah Aktürk, Lapseki Belediyesi ile masaya oturarak sözleşmesini 2024 yılına kadar uzattı.

Çanakkale'de ormanlara girişler 1 ay süreyle yasaklandı

Çanakkale Valiliği, son günlerde kentin birçok noktasında meydana gelen orman yangınlarıyla ilgili önemli bir karar alarak, 1 ay süreyle tüm ormanlık alanlara giriş ve çıkışları yasakladı.

Bigaspor Başkanı Özkan güven tazeledi

Çanakkale'nin Biga ilçesinde, Bigaspor Tesislerinde yapılan olağan üstü genel kurul toplantısında Kulüp Başkanı Serkan Özkan, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

Çanakkale'de ihracat arttı, ithalat azaldı

Çanakkale'de Haziran ayında ihracat yüzde 60,4 artarak 19,2 milyon dolar, ithalat yüzde 2,7 azalarak 6,8 milyon dolar olarak gerçekleşti.

Yenice'de uyuşturucu operasyonu: 1 gözaltı

Çanakkale'nin Yenice ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 1 kişi gözaltına alındı.

Çanakkale'de 13 yaşındaki Emre'nin organları 3 kişiye umut olacak

Çanakkale'de, denizde boğulma tehlikesi geçiren 13 yaşındaki Emre Deniz Çetinkaya'nın, kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşti. Çetinkaya'nın organları nakil bekleyen 3 hastaya umut olacak.

Çan'da Streetball Turnuvası başladı

Çan Belediyesi'nin basketbol tutkunu gençlere yönelik düzenlediği Streetball Turnuvası (Sokak Basketbolu), Belediye Başkanı Bülent Öz'ün yaptığı hava atışıyla başladı.

AK Parti'li Turan, Bayramiç Beyazı hasat etkinliğine katıldı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale milletvekili Bülent Turan, Türkiye'nin 7'nci, Çanakkale'nin ise tek Avrupa Birliği Coğrafi İşaret Tescilli ürünü olan Bayramiç Beyazı hasat etkinliğine katıldı.

Gelibolu'da feci kaza, araçlar kafa kafaya çarpıştı: 2 ölü

Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde 2 araç kafa kafaya çarpıştı. Kazada 2 kişi öldü, 2 kişi de yaralandı.

Çanakkale'de Covid-19 vakaları arttı, valilik uyardı

Çanakkale'de, 100 bin kişide görülen korona virüs (Covid-19) vaka sayıları 21'den 31'e çıktı. Her geçen gün artış gözlenen vaka sayılarının ardından Çanakkale Valiliği konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

Çanakkale'de balıkçı teknesine operasyon: 231 düzensiz göçmen yakalandı

Çanakkale açıklarında gerçekleştirilen operasyonda 231 düzensiz göçmen ile tekneyi kullanan 2 organizatör yakalandı. İtalya'ya gitmeye çalışan düzensiz göçmenlerin umut yolculuğunda organizatörlere 7 bin dolar ödedikleri öğrenildi.

Çanakkale'de trafiğe kayıtlı araç sayısı 243 bin oldu

Çanakkale'de trafiğe kayıtlı taşıt sayısı Haziran ayı sonu itibarıyla 243 bin 857 oldu.

AK Parti'li Turan: 'Göçmene, garibana 10 kat su satacak kadar aciz millet olmadık'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın, göçmenlerin faydalandığı bazı yerel kaynaklara 10 kat zam yapılacağı açıklamasına tepki gösterdi.

1915 Çanakkale Köprüsü'nün 3'üncü mega blok tabliye montajı başladı

Tamamlandığında 'dünyanın en büyük orta açıklığına sahip asma köprüsü' unvanına kavuşacak olan 1915 Çanakkale Köprüsü'nün iki kule arasındaki orta açıklığına 3'üncü mega tabliye bloğunun montajı başladı. Köprünün tamamlanmasıyla birlikte Çanakkale Boğazı 6 dakika gibi kısa bir sürede geçilebilecek.

AK Parti Grup Başkanvekili Turan'dan aşı çağrısı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, bayram hareketi ile korona virüs vakalarında bir artış söz konusu olduğunu belirterek, Aşı olmayan kim varsa tekrar davet ediyorum dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Turan: 'Tunus'ta da demokrasi galip gelecek diye inanıyorum'

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Tunus Cumhurbaşkanı Kays Said'in meclisin çalışmalarını dondurma ve başbakanı görevden alma kararına ilişkin, 'Nerde Birleşmiş Milletler? Nerede bize Kıbrıs'ta ayar vermeye çalışanlar? Eğer ayar vereceksen Tunus'un demokrasisine 'dur' diyenlere ayar vermen lazım. Ama biz şunu yaşadık gördük. Millete rağmen bir iş olmaz, millete rağmen adım atılmaz. Tunus'ta da su akacak yolunu bulacak, demokrasi galip gelecek diye inanıyorum' dedi.

ÇOMÜ, öğrencilerin memnuniyeti sıralamasında 9. sıraya yükseldi

Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı (ÜNİAR) tarafından her yıl yapılan ve bu yıl uzaktan eğitim temel alarak revize edilen Türkiye Üniversite Memnuniyet Araştırmasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) sıralamasını yukarıya taşımaya devam etti.

Toplam 1040 haber.